28 ژانویه
2019

مدیر مرکز افکارسنجی آرمان از فعال‌تر شدن این مرکز در آینده نزدیک خبر داد

دسته بندی: اخبار و رویدادها

محمدرضا باقری، مدیر مرکز افکارسنجی آرمان با اشاره به آغاز به کار این مرکز اظهار داشت: وجود مراکز نظرسنجی، افکارسنجی و مطالعات اجتماعی در هر کشور از عواملی است که موجب می‌شود ارتباط میان نهادها و سازمان‌های مختلف با مردم عمیق‌تر و علمی‌تر شود و مسئولان اعم از مسئولان موسسات دولتی و خصوصی درک بهتری از مطالبات مردم به دست آورند.

وی افزود: ما به صورت علمی در جامعه ساختارهایی مانند رسانه‌ها و روزنامه‌ها را داریم که کارشان تالیف و تجمیع منافع و انتقال آن به حاکمیت می باشد. باقری با تاکید بر اینکه در نظرسنجی می‌توان خواسته‌های بخش‌های مختلف جامعه را با تببین علمی پیدا کرده و به حاکمیت منتقل کرد، گفت: افکارسنجی فرآیندی علمی و بدون دخالت سلیقه شخصی است و نفع آن به بخش‌های مختلف جامعه می‌رسد.

باقری با اشاره به فعالیتهای آینده این مرکزگفت: فعالیت مرکز افکارسنجی و مطالعات اجتماعی آرمان شامل  اجرای طرح های آمارگیری و نظرسنجی عمومی ، همچنین نظر سنجی انتخاباتی در سطح ملی و استانی، انجام مطالعات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی، انجام پروژه های سازمانی، اجرای طرح های پژوهشی، تلخیص داده های نظرسنجی و انجام تجزیه و تحلیل های آماری و ارائه مشاوره های آماری و خدمات مشاوره و نظارت در زمینه طراحی پرسشنامه می باشد. وی خاطرنشان کرد آغاز به کار این مرکز کار بزرگی است که به تعمیق روابط اجتماعی در کل جامعه کمک خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *